KONST / Litografier / Färglitografier 15617026

nr 1561 7026

Pauli Partanen

(f. 1949), Finland

Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad 50-upplaga, daterad 2001. Färglitografi, bildmått: 52x43 cm, yttermått inklusive ram: 80x69 cm

Kondition: en saknar glas

Pauli Partanen, finländsk konstbär född 1949.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 4 september 2023
kl 20:54:45

4/9 15:46:25 1      Vinnande bud

Pauli Partanen

Läs mer om Pauli Partanen